Chcesz dodać zespół lub lokal?

Tylko Rawicz i okolice!

Planujesz swój ślub?
Poradnik zaplanujwesele.net
powstał z myślą o Was!

Znajdziecie tu wiele informacji, które pomogą Wam 
przygotować się do tego, jakże ważnego święta.

Dodaj lokal lub zespół za darmo

introYoutubeBtn

Bongiorno Kamillo frajera (Dzień dobry drogi Kamilu)
Kontato schizofrenio (bardzo nas cieszy)
Liberta kaput (że się ożeniłeś)
Akademio kabaretto (w tym uroczystym dla Ciebie dniu)

Na parkiecie pojawia się 12 krzeseł.  Do zabawy zapraszane jest pierwsze 12 chętnych osób.  Wodzirej prosi uczestników o zajęcie miejsc na krzesłach. 

Wybiera się dwie takie same grupy.  Jedną wybiera Panna Młoda ze swojej rodziny, drugą Pan Młody ze swojej rodziny.  Następnie czytane jest opowiadanie a wyczytane osoby lub grupy osób mają za zadanie szybko obiec swoją rodzinkę i usiąść na swoim krześle.  Państwo Młodzi oceniają która rodzina wygrywa w konkurencji. 

Zabawa wymagająca dużo odwagi.  Na jednym końcu sali stawia się butelkę alkoholu, na drugim końcu ustawiają się zawodnicy. Na znak orkiestry zawodnicy zaczynają układać na podłodze sznurek z ubrań które mają na sobie.  Wygrywa osoba która pierwsza ułoży sznurek tak długi żeby sięgnął do postawionej po drugiej stronie butelki. Nie ma co ukrywać, dobrze jest mieć wtedy na sobie dużo ubrań.

W tym konkursie niezbędna jest znajomość gwizdania.  Uczestnicy dostają do wypicia kieliszek 100 gram, po którego uprzednim opróżnieniu muszą zagwizdać.  Zawartością kieliszka powinna być drobno zmielona bułka tarta.  Pierwszy, któremu ta sztuka się uda dostaje nagrodę. 

Prowadzący zaprasza na środek sali panny i kawalerów.  Panowie muszą zdjąć marynarki i podwinąć do kolan spodnie a następnie po kolei odtańczyć „Jezioro łabędzi” oczywiście przy odpowiednim akompaniamencie.  Wygrywał ten który otrzymał największe owacje od panien. 

Młoda Para wybiera kilka par (dobrze takich z poczuciem humoru).  Wręcza im niezbędne "akcesoria" - balon oraz pompkę do pompowania materacy.  Zabawa polega na tym, że panowie trzymają wężyk do pompek, na który natknięte są balony.  Pompki leżą na krzesłach.  Zadanie Pań - jak najszybciej napompować balony poprzez siadanie na krześle (a ściślej mówiąc pompce) do momentu ich pęknięcia. 

Zabawa polega na tym, ze prowadzący proponuje dwóm chętnym grę o 100zł. Stawia na środku sali krzesło, na krześle kładzie banknot i na próbę mają go przedmuchać w tym samym momencie na stronę przeciwnika. Kto przedmucha, banknot jego. Ale jak wspomniałem to była próba i dopiero teraz mogą wygrać te pieniądze, teraz zawiązuje się im oczy i gdy klęcza znowu przed krzesłem gotowi do dmuchania, zabiera się banknot i stawia talerz z mąką. Na hasło start dmuchają co sił nie wiedząc, że są juz cali w mące.

Szukasz fotografa na swoje wesele?
Chcesz zrobić niespodziankę bliskiej Ci osobie?
Sesja zdjęciowa na pewno będzie ciekawym i oryginalnym pomysłem. Wejdź na www.presto-fotografia.com

Ostatnio dodana sala

RanchoRancho
Powiat Rawicki

Ostatnio dodany zespół

Czysta EnergiaCzysta Energia
Powiat Leszczyński